O nas

Drukarnia Welin s.c. Marzena i Przemysław Pawłowscy może się poszczycić ponad 30-letnią historią, gdyż powstała w 1989 roku. Od początku działalności Właściciele dążyli do rozwoju na szeroką skalę, dlatego oprócz szeregu inwestycji w park maszynowy druku offsetowego i cyfrowego sukcesywnie poszerzali swoją ofertę dla Klientów o kolejne usługi m.in. o tampondruk i sitodruk oraz usługi ślusarni reklamowej, która do dziś wykona pod zamówienie każdy stelaż do reklamy w ocynku ogniowym. Następną gałęzią działalności zostały też pieczątki wykonywane na początku metodą flashową poprzez naświetlanie a od 2004 roku (jako jedni z pierwszych w kraju) z treścią grawerowaną laserowo i z tej metody korzystamy do teraz. Z uwagi na fakt, że pieczątki były, są i będą potrzebne w biurokracji a oferta asortymentu stemplarskiego od początku była u nas bardzo bogata, dzięki współpracy z producentami marek Colop, Trodat i Wagraf, Właściciele podjęli decyzję o szerokim rozwoju działu pieczątek. Dzięki tej decyzji w 2004 roku nasza oferta pojawiła się na platformie Allegro, powstała sieć 215 punktów przyjmowania zleceń na terenie całej Polski oraz specjalny dział do obsługi jednostek budżetowych. W 2007 roku, żeby dotrzeć z ofertą do jeszcze szerszego grona Klientów, powstał nasz sklep internetowy z pieczątkami i artykułami stemplarskimi – można w nim znaleźć najlepsze ceny i cieszy się bardzo dużą popularnością do dziś. Jednak podjęto decyzję o sprzedaży domeny pieczątka.pl, a nazwa wraz z innymi domenami została wystawiona na sprzedaż. Od 1 października 2021 roku zajmujemy się także sprzedażą domen. Oto lista niektórych dostępnych nazw do zakupu:

pieczątka.pl

wyszukiwać.pl

zabieranie.pl

zabierać.pl

zaglądać.pl

zajechany.pl

zajechać.pl

zamachowiec.pl

zamieszanie.pl

zaoferować.pl

zaopatrywac.pl

zaopatrywać.pl

zaopatrzyć.pl

zapalniczki-24.pl

zapamiętywać.pl

zapomnieć.pl

zarobić.pl
zarządzać.pl

zasadzka.pl

zasiany.pl

zasiać.pl

zasypać.pl

pieczatka-24.pl

pieczatka24.com.pl

pobierać.pl

podglądać.pl

podnosić.pl

podsłuchiwać.pl

podziękowania.pl

podziękować.pl

podświetlanie.pl

podświetlacz.pl

pokłócony.pl

posiać.pl

pościg.pl

pośrednicz.pl

pożądać.pl 
prezent-24.pl

przewozić.pl

przyczepeczka.pl

pędzidełko.pl

pływać.pl

budy-24.pl

chrapać.pl

dojechać.pl

dopieścić.pl

dopuszczenie.pl

dosypać.pl

drylować.pl

dziękować.pl

długopisy-24.pl

etykiety-24.pl

fałszerz.pl

fałszywa.pl

fałszywy.pl

flaga-24.pl

grawer-24.pl

głuchacz.pl

głuchy.pl

głód.pl

jechać.pl

żylak.pl

żyletka.pl

żywić.pl

żółtko.pl

żłóbek.pl

zmęczona.pl

zmęczony.pl

koleżanka.pl

tabliczka-24.pl

upominki-24.pl

upominek-24.pl

 Oczywiście oprócz rozwoju tzw. działu pieczątek jednocześnie inwestowano w ulepszenie też działu reklamy naszej Drukarni i tak powiększyliśmy swój park maszynowy m.in. o solvent, powielarnię RISO, wielkoformatowy skaner i ploter HP. Rok 2021 możemy uznać za przełomowy w naszej działalności, gdyż rozpoczęliśmy cykl zmian dla odświeżenia naszego wizerunku oraz oferty dla obecnych i nowych Klientów – sukcesywnie zmieniamy nasze oreklamowanie zarówno na terenie siedziby jak i w okolicy, prężnie rozwijamy naszą stronę na Facebooku i teraz nareszcie możemy też przybliżyć naszą firmę jak i zakres działalności za pomocą nowej odsłony strony www.welin.pl, na której Państwo właśnie jesteście. Za całą pewnością należy wymienić inne działy naszej firmy jak: www.kojec.pl, www.fotowolkaika.pl oraz nowo powstała www.welinka.pl

Drukarnia Welin s.c. to aktualnie firma zatrudniająca mały, ale profesjonalny zespół pracowników, który łączy w sobie pokłady młodości i doświadczenia. Zespół ten zapewni Państwu kompleksową obsługę i doradztwo, a także wykonanie każdej, nawet najdrobniejszej usługi, z pełnym zaangażowaniem oraz kreatywnym i indywidualnym podejściem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą